Portfel Secrid Twinwallet Indigo 5 Titanium


Sprawdź koszty dostawy

Masz pytania? Zadzwoń
+48 608 224 076

Kupując ten produkt zyskujesz 29,00 zł na kolejne zakupy

Podoba Ci się ten produkt?
Podziel się nim na facebooku

399,00 zł

PayPo. Kupujesz, ale nie płacisz!

Portfel Secrid Twinwallet

Cardprotector stanowi główny produkt linii Secrid. Aluminiowy ochraniacz na karty Cardprotector zapewnia ochronę najważniejszych kart zarówno przed ich wygięciem i złamaniem, jak i – w przypadku kart RFID – przed ich skanowaniem bez zgody właściciela (na przykład kart używanych w komunikacji publicznej, dowodów tożsamości, najnowszych kart kredytowych i wizytówek). Niektóre karty mają grubsze, wytłaczane litery. Do ochraniacza Cardprotector można włożyć przy najmniejszym wysiłku aż sześć kart, w tym jedną wytłaczaną. Albo pięć kart, z których trzy mają wytłaczane napisy. Secrid Cardprotector ma zaledwie 8 mm grubości i został nagrodzony Red Dot Design Award.

Twinwallet składa się z dwóch ochraniaczy Cardprotectors w skórzanej kieszonce z zamknięciem na zatrzask. W portfelu Twinwallet można bezpiecznie wziąć ze sobą osiem do dwunastu kart. Wnętrze portfela daje dodatkową przestrzeń na karty, banknoty, kwity, wizytówki i monety.

Twinwallet, o szerokości 70 mm i grubości 24 mm, jest co najmniej dwukrotnie mniejszy niż tradycyjny portfel o podobnej zawartości. Portfel Twinwallet bez problemu mieści się w małej damskiej torebce albo w kieszeni spodni.

Produkt Unisex.

Napisz opinię

Portfel Secrid Twinwallet Indigo 5 Titanium

Portfel Secrid Twinwallet Indigo 5 Titanium

Dane techniczne / specyfikacja

ProduktUnisex
MateriałAluminium
KolorOdcienie granatu
Wymiary70 x 102 x 25 mm
Kieszenie na karty kredytoweTAK
Przegrody na banknotyTAK
Kieszenie na bilonTAK
Rodzaj zapięciaZatrzask
Waga120 gram
Gwarancja2 lata