Markowe portfele

Wyjątkowy design, wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania - tymi cechami charakteryzuje się dziś markowy portfel sygnowany logo znanego i cenionego domu mody. Projektanci prześcigają się w tworzeniu funkcjonalnych i stylowych modeli. Markowy portfel stanowi dziś zatem nie tylko bezpieczną, ale przede wszystkim estetyczną oprawę dla przechowywanych w nim pieniędzy i dokumentów, wyrażając tym samym gust swojego właściciela. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne portfele renomowanych producentów, dostępne w wielu fasonach, rozmiarach i odcieniach, które z łatwością dopasujesz do swojego indywidualnego stylu.

Markowy portfel, czyli jaki?

Portfel, rozumiany jako niewielkie akcesorium do przechowywania pieniędzy, początkowo przyjmował formę przewiązywanej przez biodra sakiewki. W wersji znanej nam dzisiaj, a więc jako miejsce nie tylko na monety i banknoty, ale również z przegródkami na karty płatnicze, dokumenty czy zdjęcia bliskich osób, pojawił się dopiero w połowie ubiegłego wieku. Jedną z pierwszych luksusowych marek, która zaczęła produkować markowe portfele, był Louis Vuitton. Firma ta swoją ofertę skierowała początkowo do kobiet, gdyż szybko zorientowała się, że cenią one sobie nie tylko wysoką praktyczność, ale również design portfela. W ten sposób powstały pierwsze skórzane markowe portfele, modele z ozdobnymi zamkami lub zatrzaskami, a także większe egzemplarze ze specjalnymi przegródkami, przyjmujące z czasem rozmiar mniejszej torebki. Dziś markowy portfel to widoczne akcesorium, wykonane z dbałością o każdy detal, pełniące funkcję eleganckiego dodatku.

Jak wybrać markowy portfel?

Wybór portfela powinien być podyktowany tym, co zamierzasz w nim przechowywać na co dzień. Jeżeli chcesz zmieścić w nim nie tylko pieniądze, ale i wszystkie niezbędne dokumenty czy karty, postaw na model wyposażony w specjalne przegródki, a także kieszonki na monety, zapinane na zatrzask lub zasuwane na zamek. Jeśli potrzebujesz małego i niezwykle poręcznego portfela, postaw na model, który z łatwością zmieścisz w kieszeni. Rozwiązaniem preferowanym zwłaszcza przez mężczyzn jest zakup osobnej saszetki przeznaczonej na pieniądze oraz dodatkowego etui na dokumenty.

Gdzie kupić markowe portfele?

W sklepie internetowym slimwallet.pl znajdziesz bogatą ofertę oryginalnych portfeli światowych marek. Nasz bogaty asortyment galanterii to odpowiedź na oczekiwania osób lubiących ekskluzywne dodatki, wyróżniające się doskonałą jakością i wyjątkowym designem. Znajdź idealny dla siebie markowy portfel, który wyrazi Twój niepowtarzalny styl.